Čarovné šaty

Pred nedávnom obehla sociálne siete fotka šiat ktorá vyvolala búrlivú debatu. Rozdelila publikum na dve strany. Jedna videla šaty ako bielo-zlaté a druhá ako modro-čierne. Sám som mal možnosť nechápavo žasnúť nad farbosleposťou druhej strany a slepo som si presadzoval svoju pravdu. Nakoniec som bol slepý skutočne ja, teda moje oči boli oklamané, farebnosťou a svetelnou kompozíciou na fotke.

Podľa originálneho príspevku z tumblr, kde vznikla anketová otázka akej sú farby šaty až 70% zvolilo bielo-zlatú. Zvyšných 30% vídí šaty ako modro-čierne.

V skutočnosti sú modro-čierne. Čo sa môže zdať biele je modré a strieborné časti sú čierne. Zakryte si všetko ostatné a pozrite sa iba na malú časť bielej farby bez ostatných farieb. Mali by sme vidieť modrú. (rada z originálneho príspevku)


Príbeh za oponou

Bolo to vraj takto, kde bolo tam bolo, bola jedna žena ktorá si cez internet objednala šaty.

Keď jej prišli bola veľmi prekvapená, pretože namiesto bielo-zlatých jej prišli modro-čierne. Pokúšala sa ich teda reklamovať, nakoľko ich na fotke videla  v inej farebnej kombinácii. Či už slečna uspela s reklamáciou alebo nie, nevieme. Pretože jej prišli šaty správnej farby.

Vraj pre vysoký záujem bielo-zlatej kombinácie prišiel výrobca aj s touto farebnou kombináciou.Aké šaty vidíte vy? Dámy a slečny, chceli by ste mať takéto čarovné šaty vo vašom šatníku aj vy?

Comments